

Visilica FEBE – Art.01-2865
30.010,00 RSD
| Brend | REDO |
| Izvor svetlosti | SMD LED |
| Snaga | 37W |
| Visina | 200 cm |
| Fi | 60cm |
| Jačina svetlosti | 5032lm |
| Boja svetla | 3000K/4000K |
| Garancija | 2 godine |
| Zaštita | ip20 |
Šifra proizvoda: 01-2865 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
























