

Visilica FEBE – Art.01-2897
56.030,00 RSD
| Brend | REDO |
| Izvor svetlosti | SMD LED |
| Snaga | 82W |
| Visina | 200 cm |
| Fi | 80cm + 60cm |
| Jačina svetlosti | 11152lm |
| Boja svetla | 3000K/4000K |
| Garancija | 2 godine |
| Zaštita | ip20 |
Šifra proizvoda: 01-2897 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
























