

Visilica FEBE – Art.01-2917
57.050,00 RSD
| Brend | REDO |
| Izvor svetlosti | SMD LED |
| Snaga | 100W |
| Visina | 200 cm |
| Dimenzije | 80x80cm + 60x60cm |
| Jačina svetlosti | 13600lm |
| Boja svetla | 3000K/4000K |
| Garancija | 2 godine |
| Zaštita | ip20 |
Šifra proizvoda: 01-2917 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
























