



Visilica LUNA 236 61W 3000K siva
34.460,00 RSD
| Izvor svetlosti | Integrisan LED |
| Jačina svetlosti | 2700 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| CRI | 80 (Ra) |
| Dimabilnost | Ne |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Siva |
| Snaga | 61W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60 Hz |
| Životni vek | 30 000 h na 25°C |
| Klasa energetske efikasnosti | A+ |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 201986 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice


























