



Visilica Madison Anodised Gold – 01-2050
44.630,00 RSD
| Brend | REDO |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 3639 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 32W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| CRI | 80 |
| Boja kućišta | Anodizirano zlatna |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 01-2050 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice

























