



Visilica Nuwa Grey/Orange – 01-3536
24.400,00 RSD
| Brend | Redo |
| Izvor svetlosti | Integrisan LED |
| Jačina svetlosti | 621 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| CRI | 90 |
| Boja kućišta | Tamno siva/Narandžasta |
| Snaga | 7W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 01-3536 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice


























