





Visilica GIONO – 9601012
27.800,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Intergrisan LED |
| Snaga | 36W |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Visina | 230 cm |
| Jačina svetlosti | 2280lm |
| Materijal | Metal |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Zaštita | ip20 |
Šifra proizvoda: 9601012 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crna kvadrat
0 out of 5

























