







Visilica SOLEA 12 24W 3000K bela
13.250,00 RSD
| Brend | Home Light |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 3120 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 24W |
| CRI | ≥80 |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum, silikon |
| Boja kućišta | Bela |
| Dimenzije | 1200×200 mm |
| Klasa energetske efikasnosti | A+ |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 30.000 h |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 200786 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
- Brand
Opis
Visilica SOLEA 12 24W 3000K bela – Efikasna bela LED visilica od 24W sa 3120 lumena i toplom svetlošću 3000K, A+ klasa, veka 30.000h.
Brand
Home Light
Visilica SOLEA 12 24W 3000K bela – Efikasna bela LED visilica od 24W sa 3120 lumena i toplom svetlošću 3000K, A+ klasa, veka 30.000h.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.650,00 RSD Originalna cena je bila: 8.650,00 RSD.6.920,00 RSDTrenutna cena je: 6.920,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crni krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 11.810,00 RSD Originalna cena je bila: 11.810,00 RSD.5.600,00 RSDTrenutna cena je: 5.600,00 RSD.
VOLTAGO 2
0 out of 5


























