







Visilica SOLEA 40 18W 3000K
13.510,00 RSD
| Brend | Home Light |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 1000 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 18W |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| CRI | ≥80 |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimljenje |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Drvena |
| Dimenzije | 1200×1200 mm |
| Klasa energetske efikasnosti | A+ |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 30.000 h |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 200933 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
- Brand
Opis
Visilica SOLEA 40 18W 3000K – Drvena LED visilica sa dimljenjem, 18W, 1000 lumena i toplom svetlošću 3000K. A+ klasa, 120°, vek 30.000h.
Brand
Home Light
Visilica SOLEA 40 18W 3000K – Drvena LED visilica sa dimljenjem, 18W, 1000 lumena i toplom svetlošću 3000K. A+ klasa, 120°, vek 30.000h.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5




























