







Visilica SOLEA 43 40W 3u1 crna
19.940,00 RSD
| Brend | Home Light |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 4000 lm |
| Boja svetlosti | 3000K – 4000K – 6000K |
| Snaga | 40W |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimljenje |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Crna, zlatna |
| Dimenzije | 650×650×1200 mm |
| Klasa energetske efikasnosti | A+ |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 30.000 h |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 200942 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
- Brand
Opis
Visilica SOLEA 12 24W 3000K crna – Crna LED visilica od 24W, tople svetlosti 3000K i 3120 lumena. A+ klasa, aluminijum i silikon, vek 30.000h.
Brand
Home Light
Visilica SOLEA 12 24W 3000K crna – Crna LED visilica od 24W, tople svetlosti 3000K i 3120 lumena. A+ klasa, aluminijum i silikon, vek 30.000h.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.650,00 RSD Originalna cena je bila: 8.650,00 RSD.6.920,00 RSDTrenutna cena je: 6.920,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crni krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5

























