







Visilica TALIA 91 10×GU10 crna
13.130,00 RSD
| Brend | Home Light |
| Izvor svetlosti | Grlo 10×GU10 |
| Snaga po grlu | Max. 5W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | Ø600×2000 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 202360 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
- Brand
Opis
Visilica TALIA 91 10×GU10 crna – Crna aluminijumska visilica sa deset GU10 grla, maksimalne snage 50W. Prečnika 600mm, IP20, 2 godine garancije.
Brand
Home Light
Visilica TALIA 91 10×GU10 crna – Crna aluminijumska visilica sa deset GU10 grla, maksimalne snage 50W. Prečnika 600mm, IP20, 2 godine garancije.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crna kvadrat
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5

























