







Visilica VESTA 495 mesing
17.890,00 RSD
| Brend | Home Light |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 2800 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 55W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum, akril |
| Boja kućišta | Mesingana |
| Dimenzije | Ø810×1500 |
| Stepen zaštite | 20 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 201431 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
- Brand
Opis
Visilica VESTA 495 mesing – elegantna viseća lampa mesingane boje sa integrisanim LED izvorom od 55W i toplim svetlom za luksuzni ugođaj u vašem domu.
Brand
Home Light
Visilica VESTA 495 mesing – elegantna viseća lampa mesingane boje sa integrisanim LED izvorom od 55W i toplim svetlom za luksuzni ugođaj u vašem domu.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5


























