







LED traka 5050 12V 11W 6500K IP65 60LED 5m
2.050,00 RSD
| Brend | V-TAC |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Jačina svetlosti po metru | 900 lm/m |
| Snaga po metru | 11W/m |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| Dodatne funkcije | Dimovanje, vodotporno |
| Broj LED dioda po metru | 60 LED/m |
| Napon | DC 12V |
| Materijal | PCB |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Dimenzije | 11.4 mm |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | G |
Šifra proizvoda: 212148 Kategorija: Led Trake
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Trajna LED traka 5050, 12V, 11W, hladna bela (6500K), IP65 – idealna za garaže i podrumske prostore!






















