



Zambelis 180031-D visilica 135W 3000K
67.380,00 RSD
| Brend | Zambelis |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 9450 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 135W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| CRI | 80 |
| Dodatne funkcije | Dimljenje (Triac), podesiva visina |
| Materijal kućišta | Aluminijum, akril |
| Boja kućišta | Bakarna |
| Dimenzije | 24×800 mm / 24×600 mm / 24×400 mm |
Šifra proizvoda: 180031-D Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
























