



Zambelis 22039 visilica 56W 3000K
53.040,00 RSD
| Brend | Zambelis |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 7220 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 56W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| CRI | 80 |
| Dodatne funkcije | Dimljenje (Triac), podesiva visina |
| Materijal kućišta | Nerđajući čelik |
| Boja kućišta | Mat zlatna |
| Materijal abažura | Staklo |
| Boja abažura | Prozirna |
| Dimenzije | 1700×600 mm |
Šifra proizvoda: 22039 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
























