



Zambelis 22112 visilica 14W 3000K
44.440,00 RSD
| Brend | Zambelis |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 880 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 15W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| CRI | 90 |
| Dodatne funkcije | Dimljenje (Triac), podesiva visina |
| Materijal kućišta | Aluminijum, mermer |
| Boja kućišta | Pesak crna, bela |
| Materijal abažura | Akril |
| Dimenzije | 2000x60x750 mm |
Šifra proizvoda: 22112 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
























