



Zambelis 22144 visilica 3xE27
42.440,00 RSD
| Brend | Zambelis |
| Grlo | 3xE27 |
| Snaga po grlu | Max. 40W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Podesiva visina |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Mat zlatna |
| Materijal abažura | Staklo |
| Boja abažura | Hrom |
| Dimenzije | 1500×450 mm |
Šifra proizvoda: 22144 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice


























