



Zambelis 22151 visilica 3xE27
39.850,00 RSD
| Brend | Zambelis |
| Grlo | 3xE27 |
| Snaga po grlu | Max. 40W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Podesiva visina |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Mat zlatna |
| Materijal abažura | Staklo |
| Boja abažura | Opalno bela |
| Dimenzije | 1000x300x1200 mm |
Šifra proizvoda: 22151 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.650,00 RSD Originalna cena je bila: 8.650,00 RSD.6.920,00 RSDTrenutna cena je: 6.920,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crni krug
0 out of 5

























