



Zambelis 23109 visilica 27W 3000K
27.240,00 RSD
| Brend | Zambelis |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 2233 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 27W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| CRI | 80 |
| Dodatne funkcije | Dimljenje (Triac), podesiva visina |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Mat crna |
| Materijal abažura | Akril |
| Dimenzije | 230x200x1400 mm |
Šifra proizvoda: 23109 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice


























