



Zambelis 23342 visilica E27
56.770,00 RSD
| Brend | Zambelis |
| Grlo | 1xE27 |
| Snaga po grlu | Max. 15W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Podesiva visina |
| Materijal kućišta | Metal. fiberglas |
| Boja kućišta | Bež |
| Dimenzije | 460x650x800 mm |
Šifra proizvoda: 23342 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.650,00 RSD Originalna cena je bila: 8.650,00 RSD.6.920,00 RSDTrenutna cena je: 6.920,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crni krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5
























