





Zidna lampa CIGLIE 67563 – EGLO
8.972,00 RSD
| Brend | EGLO |
| Tip | 67563 |
| Grlo | Intergrisan LED |
| Snaga | 6.2W |
| Visina | 18 cm |
| Širina | 18 cm |
| Materijal | Aluminijum |
| Boja svetla | 3000K |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP20 |
Šifra proizvoda: 67563 Kategorije: Dekorativna rasveta, Zidne lampe

























