





Zidna lampa CLIP – 9030203
7.890,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Tip | 9030203 |
| Grlo | Integrisan LED |
| Snaga | 3W |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Materijal | Metal |
| Svetlosni fluks | 190lm |
| Boja | Zlatna |
| Zemlja uvoza | Grčka |
| Zaštita | IP20 |
Šifra proizvoda: 9030203 Kategorije: Dekorativna rasveta, Zidne lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5




























