





Zidna lampa LUNA 257 5W 3000K BELA
6.180,00 RSD
| Brend | Home Light |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 300 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 5W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Bela |
| Dimenzije | Ø140×90 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 30.000 h |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 202069 Kategorije: Dekorativna rasveta, Zidne lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
- Brand
Opis
Zidna lampa LUNA 257 5W 3000K bela – Integrisani LED od 5W, tople svetlosti 3000K i 300 lumena. Beli aluminijum, vek trajanja 30.000 sati.
Brand
Home Light
Zidna lampa LUNA 257 5W 3000K bela – Integrisani LED od 5W, tople svetlosti 3000K i 300 lumena. Beli aluminijum, vek trajanja 30.000 sati.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crna kvadrat
0 out of 5



























