





Zidna lampa PALMITAL 900845 EGLO
10.350,00 RSD
| Brend | EGLO |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 1350 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 11W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum, čelik |
| Boja kućišta | Mat crna |
| Materijal abažura | Plastika |
| Boja abažura | Saten |
| Dimenzije | 80x595x65 mm |
| Stepen zaštite | IP44 |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
| Garancija | 5 godine |
Šifra proizvoda: 900845 Kategorije: Dekorativna rasveta, Kupatilska rasveta
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5

























