





Zidna lampa PANDELLA 98677 EGLO
7.592,00 RSD
| Brend | EGLO |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 1700 lm |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Snaga | 14W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum, plastika |
| Boja kućišta | Crna |
| Materijal abažura | Plastika |
| Boja abažura | Bela |
| Dimenzije | 40x780x120 mm |
| Stepen zaštite | IP44 |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
| Garancija | 5 godine |
Šifra proizvoda: 98677 Kategorije: Dekorativna rasveta, Kupatilska rasveta
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5

























