





Zidna lampa SOLEA 49 20W 3000K
11.970,00 RSD
| Brend | Home Light |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 1200 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 20W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| Materijal kućišta | Drvo |
| Boja kućišta | Drvo |
| Dimenzije | 560×280×120mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Klasa energetske efikasnosti | A+ |
Šifra proizvoda: 200965 Kategorije: Dekorativna rasveta, Zidne lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
- Brand
Opis
Zidna lampa SOLEA 49 20W 3000K – Osvetlite svoj dom sa elegancijom uz zidnu lampu koja kombinuje funkcionalnost i estetski privlačan dizajn.
Brand
Home Light
Zidna lampa SOLEA 49 20W 3000K – Osvetlite svoj dom sa elegancijom uz zidnu lampu koja kombinuje funkcionalnost i estetski privlačan dizajn.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.650,00 RSD Originalna cena je bila: 8.650,00 RSD.6.920,00 RSDTrenutna cena je: 6.920,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crni krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 11.810,00 RSD Originalna cena je bila: 11.810,00 RSD.5.600,00 RSDTrenutna cena je: 5.600,00 RSD.
VOLTAGO 2
0 out of 5


























