





Zidna lampa VECTOR 6x1W 3U1 IP65 CRNA
1.350,00 RSD
| Brend | Braytron |
| Izvor svetlosti | Integrisan LED |
| Jačina svetlosti | 480 lm |
| Ugao rasipanja svetlosti | 60° |
| Boja svetlosti | 3u1 |
| CRI | >80 |
| Dimabilnost | Ne |
| Materijal kućišta | PC |
| Boja kućišta | Siva |
| Snaga | 6×1 W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60 Hz |
| Klasa energetske efikasnosti | G |
| Životni vek | 20 000 h |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: BG38-03382 Kategorije: Spoljna rasveta, Zidne lampe




























