-20%












Zidna lampa WALLS-D 12W 3000K
1.620,00 RSD Originalna cena je bila: 1.620,00 RSD.1.290,00 RSDTrenutna cena je: 1.290,00 RSD.
| Brend | Braytron |
| Grlo | Integrisan LED |
| Snaga | 12w |
| Lumena | 840lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Dubina | 68mm |
| Širina | fi170 |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Antracit |
| Garancija | 2 godina |
| Zaštita | IP65 |
Šifra proizvoda: bg38-00702 Kategorije: Spoljna rasveta, Zidne lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Spoljna rasveta, Zidne lampe 1.260,00 RSD Originalna cena je bila: 1.260,00 RSD.1.140,00 RSDTrenutna cena je: 1.140,00 RSD.
Zidna lampa antracit 1xGU10
0 out of 5
Spoljna rasveta, Zidne lampe 1.260,00 RSD Originalna cena je bila: 1.260,00 RSD.850,00 RSDTrenutna cena je: 850,00 RSD.
Zidna lampa bela 1xGU10
0 out of 5
Dvorišne svetiljke, Spoljna rasveta 5.560,00 RSD Originalna cena je bila: 5.560,00 RSD.4.940,00 RSDTrenutna cena je: 4.940,00 RSD.
Podna lampa Milano 80cm
0 out of 5




























