G9, Led Sijalice
LED sijalica 5W G9 2700K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | G9 |
| Jačina svetlosti | 430 lm |
| Boja svetlosti | 2700K |
| Snaga | 5W (ekvivalentno 45W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 240° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PC |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
320,00 RSD
Dodaj u korpu G9, Led Sijalice
LED sijalica 5W G9 6500K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | G9 |
| Jačina svetlosti | 430 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 5W (ekvivalentno 45W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 240° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PC |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
320,00 RSD
Dodaj u korpu G9, Led Sijalice
LED sijalica 6.5W G9 3000K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | G9 |
| Jačina svetlosti | 580 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 6,5W (ekvivalentno 45W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 240° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PC |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
470,00 RSD
Dodaj u korpu G9, Led Sijalice
LED sijalica 6.5W G9 4000K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | G9 |
| Jačina svetlosti | 580 lm |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Snaga | 6,5W (ekvivalentno 45W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 240° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PC |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
470,00 RSD
Dodaj u korpu G9, Led Sijalice
LED sijalica 6.5W G9 6500K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | G9 |
| Jačina svetlosti | 580 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 6,5W (ekvivalentno 45W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 240° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PC |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
470,00 RSD
Dodaj u korpu G9, Led Sijalice
LED sijalica 9W G9 3000K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | G9 |
| Jačina svetlosti | 806 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 9W (ekvivalentno 60W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 240° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PC |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
600,00 RSD
Dodaj u korpu G9, Led Sijalice
LED sijalica 9W G9 6500K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | G9 |
| Jačina svetlosti | 806 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 9W (ekvivalentno 60W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 240° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PC |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
600,00 RSD
Dodaj u korpu















