-20%






Magnetna linearna LED svetiljka 10W, 3u1
2.020,00 RSD Originalna cena je bila: 2.020,00 RSD.1.620,00 RSDTrenutna cena je: 1.620,00 RSD.
| Brend | Braytron |
| Snaga | 10W |
| Boja svetlosti | 3u1 |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dužina | 330mm |
| Širina | 22mm |
| Visina | 27mm |
| Boja kucišta | Crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Jačina svetlosti | 950lm |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: BD60-00381 Kategorije: Magnetna šinska rasveta, Magnetne LED svetiljke
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Magnetna šinska rasveta, Magnetne šine i oprema 2.720,00 RSD Originalna cena je bila: 2.720,00 RSD.2.050,00 RSDTrenutna cena je: 2.050,00 RSD.
Magnetna šina, nadgradna, 1m, 26.6mm x 52.5mm
0 out of 5
Magnetna šinska rasveta, Magnetne šine i oprema 5.350,00 RSD Originalna cena je bila: 5.350,00 RSD.3.650,00 RSDTrenutna cena je: 3.650,00 RSD.
Magnetna šina, ugradna, 2m
0 out of 5
Magnetna šinska rasveta, Magnetne LED svetiljke 2.800,00 RSD Originalna cena je bila: 2.800,00 RSD.2.520,00 RSDTrenutna cena je: 2.520,00 RSD.
Magnetna zglobna LED spot svetiljka 6W, 3u1
0 out of 5
Magnetna šinska rasveta, Magnetne LED svetiljke 4.280,00 RSD Originalna cena je bila: 4.280,00 RSD.3.860,00 RSDTrenutna cena je: 3.860,00 RSD.
Magnetni LED reflektor 18W, 3u1
0 out of 5
Magnetna šinska rasveta, Magnetne LED svetiljke 6.060,00 RSD Originalna cena je bila: 6.060,00 RSD.5.450,00 RSDTrenutna cena je: 5.450,00 RSD.
Magnetna LED visilica 7W, 3000K
0 out of 5


























