E27, Led Sijalice
LED sijalica 4W E27 2200K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | G45 |
| Jačina svetlosti | 360 lm |
| Boja svetlosti | 2200K |
| Snaga | 4W (ekvivalentno 32W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 360° |
| CRI | 80 |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
310,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 6W E27 2200K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | G95 |
| Jačina svetlosti | 540 lm |
| Boja svetlosti | 2200K |
| Snaga | 6W (ekvivalentno 45W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 360° |
| CRI | 80 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
920,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 6W E27 2200K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | G95 |
| Jačina svetlosti | 540 lm |
| Boja svetlosti | 2200K |
| Snaga | 6W (ekvivalentno 45W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 360° |
| CRI | 80 |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
730,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 6W E27 2200K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | G125 |
| Jačina svetlosti | 540 lm |
| Boja svetlosti | 2200K |
| Snaga | 6W (ekvivalentno 45W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 360° |
| CRI | 80 |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
1.060,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 6W E27 2200K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | ST64 |
| Jačina svetlosti | 540 lm |
| Boja svetlosti | 2200K |
| Snaga | 6W (ekvivalentno 45W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 360° |
| CRI | 80 |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
460,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 6W E27 2200K dimabilna
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | ST64 |
| Jačina svetlosti | 540 lm |
| Boja svetlosti | 2200K |
| Snaga | 6W (ekvivalentno 45W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 360° |
| CRI | 80 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
630,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 6W E27 2200K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | T30 |
| Boja svetlosti | 2200K |
| Snaga | 6W (ekvivalentno 45W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 360° |
| CRI | 80 |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
1.080,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 6W E27 2200K dimabilna
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | T30 |
| Jačina svetlosti | 540 lm |
| Boja svetlosti | 2200K |
| Snaga | 6W (ekvivalentno 45W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 360° |
| CRI | 80 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
1.230,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 4W E27 2200K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | T45 |
| Jačina svetlosti | 360 lm |
| Boja svetlosti | 2200K |
| Snaga | 4W (ekvivalentno 32W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 360° |
| CRI | 80 |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
370,00 RSD
Dodaj u korpu E14, Led Sijalice
LED sijalica 4W E14 2200K dimabilna
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E14 |
| Tip | C35 |
| Jačina svetlosti | 360 lm |
| Boja svetlosti | 2200K (Amber) |
| Snaga | 4W (ekvivalentno 32W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 360° |
| CRI | 80 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
450,00 RSD
Dodaj u korpu E14, Led Sijalice
LED sijalica 4W E14 2200K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E14 |
| Tip | P45 |
| Jačina svetlosti | 360 lm |
| Boja svetlosti | 2200K (Amber) |
| Snaga | 4W (ekvivalentno 32W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 360° |
| CRI | 80 |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
300,00 RSD
Dodaj u korpu E14, Led Sijalice
LED sijalica 4W E14 2200K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E14 |
| Tip | C35 |
| Jačina svetlosti | 360 lm |
| Boja svetlosti | 2200K |
| Snaga | 4W (ekvivalentno 32W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 360° |
| CRI | 80 |
| Materijal | Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
300,00 RSD
Dodaj u korpu

































