Led industrijske svetiljke
MIDEA HIBAY LED svetiljka 100W 6500K IP65 - Pet godina garancije
0 out of 5
| Brend | Midea |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 16000 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 100W |
| Radni napon | 100-240V, 50/60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 90° |
| CRI | ≥80 |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | Ø255×82 mm |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Životni vek | 50.000 h |
| Garancija | 5 godina |
8.640,00 RSD
Dodaj u korpu Led industrijske svetiljke
MIDEA HIBAY LED svetiljka 150W 6500K IP65 - Pet godina garancije
0 out of 5
| Brend | Midea |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 24000 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 150W |
| Radni napon | 100-240V, 50/60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 90° |
| CRI | ≥80 |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | Ø255×82 mm |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Životni vek | 50.000 h |
| Garancija | 5 godina |
10.000,00 RSD
Dodaj u korpu Led Paneli, LED paneli 600x600
5.200,00 RSD Originalna cena je bila: 5.200,00 RSD.3.850,00 RSDTrenutna cena je: 3.850,00 RSD. Dodaj u korpu
MIDEA LED panel 600×600 nadgradni 50W 4000K – Pet godina garancije
0 out of 5
| Brend | Midea |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 5300 lm |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Snaga | 50W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 110° |
| CRI | 80 |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Bela |
| Dimenzije | 45x595x595 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 30.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| Garancija | 5 godina |
Led Paneli, LED paneli 600x600
5.200,00 RSD Originalna cena je bila: 5.200,00 RSD.3.850,00 RSDTrenutna cena je: 3.850,00 RSD. Dodaj u korpu
MIDEA LED panel 600×600 nadgradni 50W 6500K – Pet godina garancije
0 out of 5
| Brend | Midea |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 5300 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 50W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 110° |
| CRI | 80 |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Bela |
| Dimenzije | 45x595x595 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 30.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| Garancija | 5 godina |
Led Paneli, LED paneli 600x600
2.860,00 RSD Originalna cena je bila: 2.860,00 RSD.2.100,00 RSDTrenutna cena je: 2.100,00 RSD. Dodaj u korpu
MIDEA LED panel 600×600 ugradni 40W 4000K - Pet godina garancije
0 out of 5
| Brend | Midea |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 4000 lm |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Snaga | 40W |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| CRI | ≥80 |
| Materijal kućišta | Čelik |
| Boja kućišta | Bela |
| Dimenzije | 595×595×32 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 30.000 h |
| Garancija | 5 godina |
Led Paneli, LED paneli 600x600
MIDEA LED panel 600×600 ugradni 40W 6500K - Pet godina garancije
0 out of 5
| Brend | Midea |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 4000 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 40W |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| CRI | ≥80 |
| Materijal kućišta | Čelik |
| Boja kućišta | Bela |
| Dimenzije | 595×595×32 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 30.000 h |
| Garancija | 5 godina |
2.860,00 RSD
Dodaj u korpu Led ulične svetiljke
MIDEA LED ulična svetiljka 50W 6500K IP65 - Pet godina garancije
0 out of 5
| Brend | Midea |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 6750 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 50W |
| Radni napon | 100-240V, 50/60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 145° |
| CRI | ≥70 |
| Materijal kućišta | Aliminijum |
| Boja kućišta | Siva |
| Materijal difuzora | Polikarbonat |
| Boja difuzora | Prozirna |
| Dimenzije | 476×140×80 mm |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Životni vek | 30.000 h |
| Garancija | 5 godina |
8.660,00 RSD
Dodaj u korpu Led Reflektori
6.180,00 RSD Originalna cena je bila: 6.180,00 RSD.4.320,00 RSDTrenutna cena je: 4.320,00 RSD. Dodaj u korpu
MIDEA LED reflektor 100W 6500K - Pet godina garancije
0 out of 5
| Brend | Midea |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 12000 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 100W |
| Radni napon | 100-240V, 50/60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 100° |
| CRI | ≥80 |
| Materijal kućišta | Aliminijum |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | 275×325×50 mm |
| Stepen zaštite | IP66 |
| Životni vek | 50.000 h |
| Garancija | 5 godina |
Led Reflektori
9.260,00 RSD Originalna cena je bila: 9.260,00 RSD.6.490,00 RSDTrenutna cena je: 6.490,00 RSD. Dodaj u korpu
MIDEA LED reflektor 150W 6500K - Pet godina garancije
0 out of 5
| Brend | Midea |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 18000 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 150W |
| Radni napon | 100-240V, 50/60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 100° |
| CRI | ≥80 |
| Materijal kućišta | Aliminijum |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | 325×375×58 mm |
| Stepen zaštite | IP66 |
| Životni vek | 50.000 h |
| Garancija | 5 godina |
Led Reflektori
11.570,00 RSD Originalna cena je bila: 11.570,00 RSD.8.100,00 RSDTrenutna cena je: 8.100,00 RSD. Dodaj u korpu
MIDEA LED reflektor 200W 6500K - Pet godina garancije
0 out of 5
| Brend | Midea |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 24000 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 200W |
| Radni napon | 100-240V, 50/60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 100° |
| CRI | ≥80 |
| Materijal kućišta | Aliminijum |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | 350×415×58 mm |
| Stepen zaštite | IP66 |
| Životni vek | 50.000 h |
| Garancija | 5 godina |
Led Reflektori
1.110,00 RSD Originalna cena je bila: 1.110,00 RSD.780,00 RSDTrenutna cena je: 780,00 RSD. Dodaj u korpu
MIDEA LED reflektor 20W 4000K IP66
0 out of 5
| Brend | Midea |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 2000 lm |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Snaga | 20W |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 110° |
| CRI | ≥80 |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | 145×105×24 mm |
| Stepen zaštite | IP66 |
| Životni vek | 25.000 h |
| Garancija | 3 godine |
Led Reflektori
1.110,00 RSD Originalna cena je bila: 1.110,00 RSD.780,00 RSDTrenutna cena je: 780,00 RSD. Dodaj u korpu
MIDEA LED reflektor 20W 6500K IP66
0 out of 5
| Brend | Midea |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 2000 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 20W |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 110° |
| CRI | ≥80 |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | 145×105×24 mm |
| Stepen zaštite | IP66 |
| Životni vek | 25.000 h |
| Garancija | 3 godine |
Led Reflektori
2.330,00 RSD Originalna cena je bila: 2.330,00 RSD.1.630,00 RSDTrenutna cena je: 1.630,00 RSD. Dodaj u korpu
MIDEA LED reflektor 50W 4000K IP66
0 out of 5
| Brend | Midea |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 5250 lm |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Snaga | 50W |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 110° |
| CRI | ≥80 |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | 205×170×28 mm |
| Stepen zaštite | IP66 |
| Životni vek | 25.000 h |
| Garancija | 3 godine |
Led Reflektori
2.330,00 RSD Originalna cena je bila: 2.330,00 RSD.1.630,00 RSDTrenutna cena je: 1.630,00 RSD. Dodaj u korpu
MIDEA LED reflektor 50W 6500K IP66
0 out of 5
| Brend | Midea |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 5250 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 50W |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 110° |
| CRI | ≥80 |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | 205×170×28 mm |
| Stepen zaštite | IP66 |
| Životni vek | 25.000 h |
| Garancija | 3 godine |
Led Reflektori
3.440,00 RSD Originalna cena je bila: 3.440,00 RSD.2.610,00 RSDTrenutna cena je: 2.610,00 RSD. Dodaj u korpu
MIDEA LED reflektor 100W 4000K IP66
0 out of 5
| Brend | Midea |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 10500 lm |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Snaga | 100W |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 110° |
| CRI | ≥80 |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | 260×225×29 mm |
| Stepen zaštite | IP66 |
| Životni vek | 25.000 h |
| Garancija | 3 godine |
Led Reflektori
3.440,00 RSD Originalna cena je bila: 3.440,00 RSD.2.610,00 RSDTrenutna cena je: 2.610,00 RSD. Dodaj u korpu
MIDEA LED reflektor 100W 6500K IP66
0 out of 5
| Brend | Midea |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 10500 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 100W |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 110° |
| CRI | ≥80 |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | 260×225×29 mm |
| Stepen zaštite | IP66 |
| Životni vek | 25.000 h |
| Garancija | 3 godine |
Led Reflektori
6.410,00 RSD Originalna cena je bila: 6.410,00 RSD.4.490,00 RSDTrenutna cena je: 4.490,00 RSD. Dodaj u korpu
MIDEA LED reflektor 150W 4000K IP66
0 out of 5
| Brend | Midea |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 15750 lm |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Snaga | 150W |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 110° |
| CRI | ≥80 |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | 357×300×38 mm |
| Stepen zaštite | IP66 |
| Životni vek | 25.000 h |
| Garancija | 3 godine |
Led Reflektori
6.410,00 RSD Originalna cena je bila: 6.410,00 RSD.4.490,00 RSDTrenutna cena je: 4.490,00 RSD. Dodaj u korpu
MIDEA LED reflektor 150W 6500K IP66
0 out of 5
| Brend | Midea |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 15750 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 150W |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 110° |
| CRI | ≥80 |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | 357×300×38 mm |
| Stepen zaštite | IP66 |
| Životni vek | 25.000 h |
| Garancija | 3 godine |
Led Reflektori
8.220,00 RSD Originalna cena je bila: 8.220,00 RSD.5.760,00 RSDTrenutna cena je: 5.760,00 RSD. Dodaj u korpu
MIDEA LED reflektor 200W 4000K IP66
0 out of 5
| Brend | Midea |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 21000 lm |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Snaga | 200W |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 110° |
| CRI | ≥80 |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | 387×322×38 mm |
| Stepen zaštite | IP66 |
| Životni vek | 25.000 h |
| Garancija | 3 godine |
Led Reflektori
8.220,00 RSD Originalna cena je bila: 8.220,00 RSD.5.760,00 RSDTrenutna cena je: 5.760,00 RSD. Dodaj u korpu
MIDEA LED reflektor 200W 6500K IP66
0 out of 5
| Brend | Midea |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 21000 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 200W |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 110° |
| CRI | ≥80 |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | 387×322×38 mm |
| Stepen zaštite | IP66 |
| Životni vek | 25.000 h |
| Garancija | 3 godine |






















