Magnetna šinska rasveta, Magnetne LED svetiljke
2.020,00 RSD Originalna cena je bila: 2.020,00 RSD.1.620,00 RSDTrenutna cena je: 1.620,00 RSD. Dodaj u korpu
Magnetna linearna LED svetiljka 10W, 3u1
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Snaga | 10W |
| Boja svetlosti | 3u1 |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dužina | 330mm |
| Širina | 22mm |
| Visina | 27mm |
| Boja kucišta | Crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Jačina svetlosti | 950lm |
| Garancija | 3 godine |
Magnetna šinska rasveta, Magnetne LED svetiljke
2.720,00 RSD Originalna cena je bila: 2.720,00 RSD.2.200,00 RSDTrenutna cena je: 2.200,00 RSD. Dodaj u korpu
Magnetna linearna LED svetiljka 18W, 3u1
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Snaga | 18W |
| Boja svetlosti | 3u1 |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dužina | 630mm |
| Širina | 22mm |
| Visina | 27mm |
| Boja kucišta | Crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Jačina svetlosti | 1850lm |
| Garancija | 3 godine |
Magnetna šinska rasveta, Magnetne LED svetiljke
Magnetna LED spot svetiljka 6W, 3u1
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Snaga | 6W |
| Boja svetlosti | 3u1 |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dužina | 110mm |
| Širina | 23mm |
| Visina | 45mm |
| Boja kucišta | Crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Jačina svetlosti | 440lm |
| Garancija | 3 godine |
1.490,00 RSD
Dodaj u korpu Magnetna šinska rasveta, Magnetne LED svetiljke
Magnetna LED spot svetiljka 12W, 3u1
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Snaga | 12W |
| Boja svetlosti | 3u1 |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dužina | 220mm |
| Širina | 22mm |
| Visina | 45mm |
| Boja kucišta | Crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Jačina svetlosti | 1020lm |
| Garancija | 3 godine |
2.430,00 RSD
Dodaj u korpu Magnetna šinska rasveta, Magnetne LED svetiljke
3.000,00 RSD Originalna cena je bila: 3.000,00 RSD.2.700,00 RSDTrenutna cena je: 2.700,00 RSD. Dodaj u korpu
Magnetna LED spot svetiljka 18W, 3u1
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Snaga | 18W |
| Boja svetlosti | 3u1 |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dužina | 330mm |
| Širina | 22mm |
| Visina | 45mm |
| Boja kucišta | Crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Jačina svetlosti | 1580lm |
| Garancija | 3 godine |
Magnetna šinska rasveta, Magnetne LED svetiljke
2.800,00 RSD Originalna cena je bila: 2.800,00 RSD.2.520,00 RSDTrenutna cena je: 2.520,00 RSD. Dodaj u korpu
Magnetna zglobna LED spot svetiljka 6W, 3u1
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Snaga | 6W |
| Boja svetlosti | 3u1 |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dužina | 110mm |
| Širina | 23mm |
| Visina | 105mm |
| Boja kucišta | Crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Jačina svetlosti | 440lm |
| Garancija | 3 godine |
Magnetna šinska rasveta, Magnetne LED svetiljke
4.140,00 RSD Originalna cena je bila: 4.140,00 RSD.3.730,00 RSDTrenutna cena je: 3.730,00 RSD. Dodaj u korpu
Magnetna zglobna LED spot svetiljka 12W, 3u1
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Snaga | 12W |
| Boja svetlosti | 3u1 |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dužina | 220mm |
| Širina | 23mm |
| Visina | 105mm |
| Boja kucišta | Crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Jačina svetlosti | 1020lm |
| Garancija | 3 godine |
Magnetna šinska rasveta, Magnetne LED svetiljke
4.280,00 RSD Originalna cena je bila: 4.280,00 RSD.3.860,00 RSDTrenutna cena je: 3.860,00 RSD. Dodaj u korpu
Magnetni LED reflektor 18W, 3u1
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Snaga | 18W |
| Boja svetlosti | 3000K-4000K-6500K |
| Izvor svetlosti | LED |
| Boja kucišta | Crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Jačina svetlosti | 1580lm |
| Garancija | 3 godine |
Magnetna šinska rasveta, Magnetne LED svetiljke
Magnetni LED reflektor 6W, 3u1
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Snaga | 6W |
| Boja svetlosti | 3000K-4000K-6500K |
| Izvor svetlosti | LED |
| Boja kucišta | Crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Jačina svetlosti | 440lm |
| Garancija | 3 godine |
2.730,00 RSD
Dodaj u korpu Magnetna šinska rasveta, Magnetne LED svetiljke
5.450,00 RSD Originalna cena je bila: 5.450,00 RSD.4.100,00 RSDTrenutna cena je: 4.100,00 RSD. Dodaj u korpu
Magnetna LED visilica 7W, 3u1
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Snaga | 7W |
| Boja svetlosti | 3u1 |
| Izvor svetlosti | LED |
| Boja kucišta | Crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | Ø30×400 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Jačina svetlosti | 430lm |
| Garancija | 3 godine |





















