



LEDVANCE LED sijalica 6W E27 2700K SMART
640,00 RSD
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | A60 |
| Jačina svetlosti | 806 lm |
| Boja svetlosti | 2700K |
| Snaga | 6W (ekvivalentno 60W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 180° |
| CRI | 80 |
| Dodatne funkcije | Dimljenje, Smart |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
Šifra proizvoda: 4058075528239 Kategorije: E27, Led Sijalice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
LEDVANCE LED sijalica 6W E27 2700K SMART – Smart sijalica koju možete kontrolisati preko LEDVANCE SMART+ aplikacije ili Google i Amazon Alexa virtualnog asistenta.


























