-20%








Stona lampa Nyx
13.110,00 RSD Originalna cena je bila: 13.110,00 RSD.10.490,00 RSDTrenutna cena je: 10.490,00 RSD.
| Brend | HiLUX |
| Grlo | 1xE27 |
| Snaga po grlu | Max. 23W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne informacije | Prekidač na kablu |
| Materijal kućišta | Polirezin |
| Boja kućišta | Crna |
| Materijal difuzora | Polikarbonat |
| Boja difuzora | Bela |
| Dimenzije | 250×350×350 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
Šifra proizvoda: NL01-00105 Kategorije: Dekorativna rasveta, Podne lampe, Stone lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
- Brand
Opis
Zagonetna i praktična! Tajanstvena stona lampa Nyx donosi jednostavnu eleganciju sa prekidačem, za opuštene i stilizovane trenutke.
Brand
HiLUX
Zagonetna i praktična! Tajanstvena stona lampa Nyx donosi jednostavnu eleganciju sa prekidačem, za opuštene i stilizovane trenutke.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crna kvadrat
0 out of 5


























