

Stone lampe BIHTER
1.730,00 RSD
| Tip | BIHTER HL 050 |
| Grlo | 1xE27 |
| Snaga | max. 60w |
| Napon | 220-260V |
| Visina | 35 cm |
| Materijal | Metal/plastika |
| Boja | Bela |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 2 godine |
Kategorije: Dekorativna rasveta, Stone lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 RSD!








Naš tim je tu da pomogne – pošaljite nam upit i dobićete
predlog rešenja prilagođen Vašem prostoru.



Naš tim Vam može obezbediti poseban rabat za veće narudžbine
u okviru projektnih zahteva. Pošaljite nam detalje Vašeg projekta
i pripremićemo prilagođenu ponudu.


1.730,00 RSD
| Tip | BIHTER HL 050 |
| Grlo | 1xE27 |
| Snaga | max. 60w |
| Napon | 220-260V |
| Visina | 35 cm |
| Materijal | Metal/plastika |
| Boja | Bela |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 2 godine |