







VECTA – LED zidna stepenišna svetiljka – 3W 3000K IP65 CRNA
880,00 RSD
| Izvor | Integrisan LED |
| Napon | 220-240v |
| Snaga | 3W |
| Jačina svetlosti | 160lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Materijal | Plastika |
| Boja kućišta | Crna |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Način montaže | Na zid |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: BG38-02101 Kategorije: Led Svetiljke, Stepenišna rasveta






















