







LED PROLINE svetiljka 16W 4000K IP65 – SINGLE
850,00 RSD
| Tip | Proline |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Snaga | 16W |
| Napon | 220-240v |
| Jačina svetla | 1600lm |
| Dimabilna | ne |
| Materijal | PC |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Radni vek | 20000h |
| Garancija | 2 godine |
| Dužina | 550mm |
Vodonepropusna svetiljka sa jednostranom uvodnicom.
Šifra proizvoda: BT07-00610 Kategorije: Led Svetiljke, Led vodonepropusne svetiljke
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Led strele, Led Svetiljke 830,00 RSD Originalna cena je bila: 830,00 RSD.747,00 RSDTrenutna cena je: 747,00 RSD.
Led strela 11w 6500k
0 out of 5


























