

M953023 Nadgradna LED zidna svetiljka – 3W 4000K BELA
1.400,00 RSD
| Izvor | Integrisan LED |
| Napon | 220-240v |
| Snaga | 3W |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | Fi 95mm |
| Boja kućišta | Bela |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Način montaže | Na zid |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: M953023 Kategorije: Led Svetiljke, Stepenišna rasveta




























