GU5.3, Led Sijalice
LED sijalica 5W GU5.3 110D 3000K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | GU5.3 |
| Jačina svetlosti | 430 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 5W (ekvivalentno 50W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 110° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
170,00 RSD
Dodaj u korpu GU5.3, Led Sijalice
LED sijalica 5W GU5.3 110D 4000K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | GU5.3 |
| Jačina svetlosti | 430 lm |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Snaga | 5W (ekvivalentno 50W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 110° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
170,00 RSD
Dodaj u korpu GU5.3, Led Sijalice
LED sijalica 5W GU5.3 110D 6500K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | GU5.3 |
| Jačina svetlosti | 430 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 5W (ekvivalentno 50W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 110° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
170,00 RSD
Dodaj u korpu GU5.3, Led Sijalice
LED sijalica 4.5W GU5.3 38D 12VDC 3000K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | GU5.3 |
| Jačina svetlosti | 360 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 4,5W (ekvivalentno 50W) |
| Napajanje | 12VAC |
| Ugao rasipanja svetlosti | 38° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
410,00 RSD
Dodaj u korpu GU5.3, Led Sijalice
LED sijalica 4.5W GU5.3 38D 12VDC 4000K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | GU5.3 |
| Jačina svetlosti | 360 lm |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Snaga | 4,5W (ekvivalentno 50W) |
| Napajanje | 12VAC |
| Ugao rasipanja svetlosti | 38° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
410,00 RSD
Dodaj u korpu GU5.3, Led Sijalice
LED sijalica 4.5W GU5.3 38D 12VDC 6500K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | GU5.3 |
| Jačina svetlosti | 360 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 4,5W (ekvivalentno 50W) |
| Napajanje | 12VAC |
| Ugao rasipanja svetlosti | 38° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
410,00 RSD
Dodaj u korpu













