Led Aluminijumski profili, Ugradni led profili
Aluminijumski profil za LED trake sa difuzorom - ugradni
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Dužina | 2000mm |
| Širina | 17mm |
| Visina | 7mm |
| Montaža | Ugradni |
645,00 RSD
Dodaj u korpu Led Aluminijumski profili, Ugradni led profili
Aluminijumski profil za LED trake sa difuzorom FLEX 10mm - ugradni
0 out of 5
| Brend | MITEA Lighting |
| Materijal | Aluminijum |
| Boja | Siva |
| Materijal difuzora | PVC |
| Boja difuzora | Bela |
| Dimenzije | 13×13(53)×2000 mm |
| Montaža | Ugradna |
| Stepen zaštite | IP20 |
1.930,00 RSD
Dodaj u korpu Led Aluminijumski profili, Ugradni led profili
Aluminijumski profil za LED trake sa difuzorom FLEX 16mm - ugradni
0 out of 5
| Brend | MITEA Lighting |
| Materijal | Aluminijum |
| Boja | Siva |
| Materijal difuzora | PVC |
| Boja difuzora | Bela |
| Dimenzije | 13×19(59)×2000 mm |
| Montaža | Ugradna |
| Stepen zaštite | IP20 |
2.000,00 RSD
Dodaj u korpu Led Aluminijumski profili, Ugradni led profili
Aluminijumski profil za LED trake sa difuzorom - ugradni crni
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Dužina | 2000mm |
| Širina | 17mm |
| Visina | 7mm |
| Montaža | Ugradni |
670,00 RSD
Dodaj u korpu

















