LED Kontrole
Kontroler za RGB traku sa daljinskim 144w 12A 12v-24v
0 out of 5
| Izlazna struja | 4A |
| Radni napon | 12v-144w |
| 24v-288w | |
| Garancija | 2 godine |
1.990,00 RSD
Dodaj u korpu LED Kontrole
Kontroler za jednobojnu traku sa daljinskim SUN-TH09
0 out of 5
| Brend | Home Light |
| Snaga | Max. 216W (12V) Max. 432W (24V) |
| Struja | 6A × 3 kanala |
| Radni napon | 12V / 24V DC |
| Boja kućišta | Crna |
| Stepen zaštite | IP20 |
2.650,00 RSD
Dodaj u korpu LED Kontrole
Kontroler za RGB traku sa daljinskim 216w 18A 12v-24v
0 out of 5
| Izlazna struja | 18A |
| Snaga | 216w |
| Garancija | 2 godine |
2.190,00 RSD
Dodaj u korpu LED Kontrole
Kontroler za RGB traku sa daljinskim 72W 12v-24v
0 out of 5
| Snaga | 72W |
| Napon | 12/24V |
| Materijal | Plastika |
| Garancija | 2 godine |
660,00 RSD
Dodaj u korpu LED Kontrole
Led dimer za jednobojnu traku sa daljinskim upravljacem 12v-24v 96w
0 out of 5
| Izlazna snaga | 96w |
| Radni napon | 12v-24v |
| Garancija | 2 godine |
1.530,00 RSD
Dodaj u korpu LED Kontrole
Mi daljinski za RGB i RGB-W trake 12v-24v sa 4 zone
0 out of 5
| Broj kanala | 4 |
| Domet | 30m |
| Napajanje | 12v-24v |
| Garancija | 2 godine |
2.710,00 RSD
Dodaj u korpu LED Kontrole
Mi daljinski za SINGLE trake 12v-24v sa 4 zone
0 out of 5
| Broj kanala | 4 |
| Domet | 30m |
| Napajanje | 12v-24v |
| Garancija | 2 godine |
1.550,00 RSD
Dodaj u korpu LED Kontrole
MI-LIGHT daljinski upravljač
0 out of 5
| Broj kanala | 4 |
| Domet | 30m |
| Napajanje | 12v-24v |
| Garancija | 2 godine |
2.710,00 RSD
Dodaj u korpu LED Kontrole
MI kontrola za jednobojnu traku 12v-72w 24v-144w
0 out of 5
| Izlazna struja | 6A |
| Izlazna snaga | 12v-72w |
| Izlazna snaga | 24v-144w |
| Garancija | 2 godine |
2.250,00 RSD
Dodaj u korpu LED Kontrole
Mi kontrola za RGB-W traku 12v-72w 24v-144w
0 out of 5
| Izlazna struja | 6A |
| Izlazna snaga | 12v-72w |
| Izlazna snaga | 24v-144w |
| Garancija | 2 godine |
2.710,00 RSD
Dodaj u korpu
























