Led Svetiljke, Led vodonepropusne svetiljke
Vodonepropusna svetiljka sa jednostranom uvodnicom.
LED PROLINE svetiljka 16W 4000K IP65 - SINGLE
0 out of 5
| Tip | Proline |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Snaga | 16W |
| Napon | 220-240v |
| Jačina svetla | 1600lm |
| Dimabilna | ne |
| Materijal | PC |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Radni vek | 20000h |
| Garancija | 2 godine |
| Dužina | 550mm |
850,00 RSD
Dodaj u korpu Led Svetiljke, Led vodonepropusne svetiljke
Vodonepropusna svetiljka sa jednostranom uvodnicom.
LED PROLINE svetiljka 16W 6500K IP65 - SINGLE
0 out of 5
| Tip | Proline |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Snaga | 16W |
| Napon | 220-240v |
| Jačina svetla | 1600lm |
| Dimabilna | ne |
| Materijal | PC |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Radni vek | 20000h |
| Garancija | 2 godine |
| Dužina | 550mm |
850,00 RSD
Dodaj u korpu Led Svetiljke, Led vodonepropusne svetiljke
LED PROLINE svetiljka 20W 6500K IP65 – SINGLE
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 2240 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 20W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| CRI | 80 |
| Materijal kućišta | Polikarbonat |
| Boja kućišta | Bela |
| Dimenzije | 590×68×43 mm |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Životni vek | 20.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
| Garancija | 2 godine |
1.170,00 RSD
Dodaj u korpu Led Svetiljke, Led vodonepropusne svetiljke
Vodonepropusna svetiljka sa jednostranom uvodnicom.
LED PROLINE svetiljka 32W 4000K IP65 - SINGLE
0 out of 5
| Tip | Proline |
| Izvor svetla | Integrisani led |
| Snaga | 32W |
| Napon | 220-240v |
| Jačina svetla | 3400lm |
| Dimabilna | ne |
| Materijal | PC |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Radni vek | 20000h |
| Garancija | 2 godine |
| Dužina | 1150mm |
1.335,00 RSD
Dodaj u korpu Led Svetiljke, Led vodonepropusne svetiljke
Vodonepropusna svetiljka sa jednostranom uvodnicom.
LED PROLINE svetiljka 32W 6500K IP65 - SINGLE
0 out of 5
| Tip | Proline |
| Izvor svetla | Integrisani led |
| Snaga | 32W |
| Napon | 220-240v |
| Jačina svetla | 3400lm |
| Dimabilna | ne |
| Materijal | PC |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Radni vek | 20000h |
| Garancija | 2 godine |
| Dužina | 1150mm |
1.335,00 RSD
Dodaj u korpu Led vodonepropusne svetiljke
1.750,00 RSD Originalna cena je bila: 1.750,00 RSD.1.500,00 RSDTrenutna cena je: 1.500,00 RSD. Dodaj u korpu
Vododihtovano kućište 2x120cm
0 out of 5
| Tip | 2xT8 |
| Grlo | G13 |
| Napon | 220-240v |
| Dimabilna | ne |
| Materijal | ABS |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Radni vek | 20000h |
| Garancija | 2 godine |
| Dužina | 120 cm |
Led vodonepropusne svetiljke
2.450,00 RSD Originalna cena je bila: 2.450,00 RSD.2.160,00 RSDTrenutna cena je: 2.160,00 RSD. Dodaj u korpu
Vododihtovano kućište 2x150cm
0 out of 5
| Tip | 2xT8 |
| Grlo | G13 |
| Napon | 220-240v |
| Dimabilna | ne |
| Materijal | ABS |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Radni vek | 20000h |
| Garancija | 2 godine |
| Dužina | 150 cm |

















