Nadgradna, Rozetne
Rozetna GAMA 1×GU10 krug bela
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Izvor svetlosti | Grlo 1×GU10 |
| Snaga po grlu | Max. 35W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Način montaže | Nadgradna |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Bela |
| Dimenzije | Ø55×102 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 2 godine |
750,00 RSD
Dodaj u korpu Nadgradna, Rozetne
Rozetna GAMA 1×GU10 krug crna
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Izvor svetlosti | Grlo 1×GU10 |
| Snaga po grlu | Max. 35W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Način montaže | Nadgradna |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | Ø55×102 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 2 godine |
750,00 RSD
Dodaj u korpu











