Spoljna rasveta, Viseće lampe
3.210,00 RSD Originalna cena je bila: 3.210,00 RSD.2.890,00 RSDTrenutna cena je: 2.890,00 RSD. Dodaj u korpu
Spoljašni lanac 900299 LIBISA EGLO
0 out of 5
| Brend | EGLO |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Snaga | 0.06W |
| Napajanje | 3V DC |
| Materijal abažura | Polikarbonat |
| Boja abažura | Prozirna crna |
| Dimenzije | 110x57x4050 mm |
| Stepen zaštite | IP44 |
| Dodatne funkcije | Tajmer |
Spoljna rasveta, Viseće lampe
Spoljašni lanac V-TAC 3698 10×E27 IP65
0 out of 5
| Brend | V-TAC |
| Izvor svetlosti | Grlo 10×E27 (Sijalica je isključena) |
| Snaga po grlu | Max. 40W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Guma |
| Boja kućišta | Crna |
| Dužina | 5M |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Garancija | 2 godine |
5.210,00 RSD
Dodaj u korpu Spoljna rasveta, Viseće lampe
Viseća lampa BERLIN
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Tip | Berlin |
| Grlo | 1X E27 |
| Snaga | max 60w |
| Visina | 53 cm |
| Širina | 16 cm |
| Materijal | Aluminijum |
| Boja | Crna | Zaštita | IP44 |
2.400,00 RSD
Dodaj u korpu Spoljna rasveta, Viseće lampe
Viseća lampa CUMULUS L
0 out of 5
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | CUMULUS L 9607 |
| Grlo | 1xE27 |
| Snaga | max 60w |
| Visina | 140cm |
| Visina abažura | 53cm |
| Širina | 60cm |
| Materijal | politilen |
| Boja | bela |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP65 |
21.065,00 RSD
Dodaj u korpu Spoljna rasveta, Viseće lampe
Viseća lampa CUMULUS M
0 out of 5
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | CUMULUS M 9715 |
| Grlo | 1xE27 |
| Snaga | max 60w |
| Visina | 140cm |
| Visina abažura | 40CM |
| Širina | 45CM |
| Materijal | politilen |
| Boja | bela |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP65 |
17.109,00 RSD
Dodaj u korpu Spoljna rasveta, Viseće lampe
Viseća lampa CUMULUS S
0 out of 5
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | CUMULUS M 9751 |
| Grlo | 1xE27 |
| Snaga | max 60w |
| Visina | 140cm |
| Visina abažura | 27cm |
| Širina | 30cm |
| Materijal | politilen |
| Boja | bela |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP65 |
12.494,00 RSD
Dodaj u korpu Spoljna rasveta, Viseće lampe
Viseća lampa TAY
0 out of 5
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | TAY 5293 |
| Grlo | 1X E27 |
| Snaga | max 60w |
| Visina | 71cm |
| Širina | 18,5cm |
| Materijal | aluminijum/staklo |
| Boja | crna |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP23 |
7.550,00 RSD
Dodaj u korpu






















