







LED panel 12W 6500K nadgradni krug crni
760,00 RSD
| Brend | Mitea Lighting |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 920 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 12W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| CRI | 80 |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | Ø160×32 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 20.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | G |
Šifra proizvoda: 7908 Kategorije: Led Paneli, Nadgradni KRUG
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
Opis
Hladna bela svetlost koja osvežava – LED panel visokih performansi za osvetljenje koje traje i stvara prijatnu atmosferu.
Hladna bela svetlost koja osvežava – LED panel visokih performansi za osvetljenje koje traje i stvara prijatnu atmosferu.
Povezani proizvodi
Led Paneli, Nadgradni KVADRAT 740,00 RSD Originalna cena je bila: 740,00 RSD.495,00 RSDTrenutna cena je: 495,00 RSD.
LED panel 12W 6500K nadgradni kvadrat
0 out of 5
Led Paneli, Nadgradni KVADRAT 820,00 RSD Originalna cena je bila: 820,00 RSD.660,00 RSDTrenutna cena je: 660,00 RSD.
LED panel 18W 6500K nadgradni kvadrat
0 out of 5
Led Paneli, Nadgradni KRUG 800,00 RSD Originalna cena je bila: 800,00 RSD.600,00 RSDTrenutna cena je: 600,00 RSD.
LED panel 18W 3000K nadgradni krug
0 out of 5
Led Paneli, Nadgradni KVADRAT 1.250,00 RSD Originalna cena je bila: 1.250,00 RSD.985,00 RSDTrenutna cena je: 985,00 RSD.
LED panel 24W 3000K nadgradni kvadrat
0 out of 5
Led Paneli, LED paneli 1200x300
Osram led panel 40w ugradni 1200x300 4000k 4000lm
0 out of 5
11.450,00 RSD


























