Spoljna rasveta, Ugradne lampe
Ugradna lampa MON
0 out of 5
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | MON 4454 |
| Grlo | LED |
| Snaga | 1x 1w |
| Lumen | 68 lm |
| Boja svetlosti | 3000k |
| Visina | 11,7 cm |
| Širina | 6,7 cm |
| Materijal | aluminijum/staklo |
| Boja | srebrna |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP67 |
6.561,00 RSD
Dodaj u korpu Spoljna rasveta, Ugradne lampe
Ugradna lampa OIA LED
0 out of 5
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | OIA LED 9102 |
| Grlo | LED |
| Snaga | 1w |
| Lumen | 45lm |
| Boja svetlosti | 3000k |
| Širina za ugradnju | 3,7 cm |
| Dubina | 5 cm |
| Materijal | aluminijum |
| Boja | crna |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP20 |
4.583,00 RSD
Dodaj u korpu Spoljna rasveta, Ugradne lampe
Ugradna lampa OIA LED
0 out of 5
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | OIA LED 9103 |
| Grlo | LED |
| Snaga | 1 w |
| Lumen | 45lm |
| Boja svetlosti | 3000k |
| Visina za ugradnju | 6,2 cm |
| Širina za ugradnju | 3,7 cm |
| Dubina | 5 cm |
| Materijal | aluminijum |
| Boja | bela |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP20 |
4.583,00 RSD
Dodaj u korpu Spoljna rasveta, Ugradne lampe
Ugradna lampa PAOLI
0 out of 5
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | PAOLI 9554 |
| Grlo | 1x GU10 |
| Snaga | max 10w |
| Visina | 14 cm |
| Širina | 10,8 cm |
| Materijal | aluminijum/staklo |
| Boja | srebrna |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP 67 |
6.099,00 RSD
Dodaj u korpu Spoljna rasveta, Ugradne lampe
Ugradna lampa PICCO LED L
0 out of 5
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | PICCO LED L 9104 |
| Grlo | LED |
| Snaga | 1x 3w |
| Lumen | 130lm |
| Boja svetlosti | 3000k |
| Visina | 9,5 CM |
| Širina | 7,5 CM |
| Materijal | aluminijum |
| Boja | srebrna |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP67 |
6.561,00 RSD
Dodaj u korpu Spoljna rasveta, Ugradne lampe
Ugradna lampa PICCO LED M
0 out of 5
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | PISSO LED M 9105 |
| Grlo | LED |
| Snaga | 1X1W |
| Lumen | 52lm |
| Boja svetlosti | 3000k |
| Visina | 9cm |
| Širina | 6cm |
| Materijal | aluminijum |
| Boja | srebrna |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP67 |
5.242,00 RSD
Dodaj u korpu Spoljna rasveta, Ugradne lampe
Ugradna lampa PICCO LED S
0 out of 5
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | PICCO LED S 9106 |
| Grlo | LED |
| Snaga | 1X 1W |
| Lumen | 47lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Visina | 7cm |
| Širina | 4cm |
| Materijal | aluminijum |
| Boja | srebrna |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP67 |
4.583,00 RSD
Dodaj u korpu Spoljna rasveta, Ugradne lampe
Ugradna lampa STEP LED
0 out of 5
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | STEP LED 6907 |
| Grlo | LED |
| Snaga | 1X 3w |
| Lumen | 310 lm |
| Boja svetlosti | 3000k |
| Širina za ugradnju | 6,2 cm |
| Dubina | 6,6 cm |
| Materijal | aluminijum |
| Boja | antracit |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP44 |
5.570,00 RSD
Dodaj u korpu Spoljna rasveta, Ugradne lampe
Ugradna lampa STEP LED
0 out of 5
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | STEP LED 6908 |
| Grlo | LED |
| Snaga | 1X 3w |
| Lumen | 310lm |
| Boja svetlosti | 3000k |
| Širina za ugradnju | 6,2 cm |
| Dubina | 6,6 cm |
| Materijal | aluminijum |
| Boja | bela |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP44 |
4.912,00 RSD
Dodaj u korpu Spoljna rasveta, Ugradne lampe
Ugradna lampa VECTOR
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | Integrisan LED |
| Snaga | 2w |
| Lumena | 200lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Ugradna mera | Ugradni fi 42mm |
| Dubina | 62mm |
| Širina | Spoljašnji fi 48mm |
| Materijal | Aluminijum |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Zaštita | IP65 |
2.500,00 RSD
Dodaj u korpu Spoljna rasveta, Ugradne lampe
Ugradna rozetna 7w 3u1
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | Integrisan LED |
| Snaga | 7w |
| Lumena | 660lm |
| Boja svetlosti | 3 u 1 |
| Ugradna mera | fi70 |
| Dubina | 40mm |
| Širina | fi85 |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godina |
| Zaštita | IP54 |
710,00 RSD
Dodaj u korpu Spoljna rasveta, Ugradne lampe
Ugradni minispot 3w 3u1 IP54
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 210 lm |
| Boja svetlosti | 3000K - 4000K - 6500K |
| Snaga | 3W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 38° |
| CRI | 80 |
| Dodatne funkcije | CCT |
| Materijal kućišta | Polikarbonat |
| Boja kućišta | 3 boje (Bela, Crna, Srebrna) |
| Dimenzije | ⌀44×28 mm |
| Stepen zaštite | IP54 |
| Životni vek | 20.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | G |
| Garancija | 2 godine |
310,00 RSD
Dodaj u korpu

































