







LED PROLINE svetiljka 32W 4000K IP65 – SINGLE
1.335,00 RSD
| Tip | Proline |
| Izvor svetla | Integrisani led |
| Snaga | 32W |
| Napon | 220-240v |
| Jačina svetla | 3400lm |
| Dimabilna | ne |
| Materijal | PC |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Radni vek | 20000h |
| Garancija | 2 godine |
| Dužina | 1150mm |
Vodonepropusna svetiljka sa jednostranom uvodnicom.
Šifra proizvoda: BT07-01210 Kategorije: Led Svetiljke, Led vodonepropusne svetiljke


























